Zaproszona przez koleżankę na masaże. Leżałam i myślałam wstanę i wyjdę – przecież to boli. Od miesięcy nie łykam tabletek. Przestały boleć stawy. Mogę chodzić po schodach. Łucja, lat 76

ZDROWA, SMACZNA, PROSTA REDUKCJA WAGI -BEZ EFEKTU JOJO. CHUDNIJ DO SYTA
Do tej pory wszystkie proponowane diety i suplementy miały za cel tylko redukcje wagi, bez względu na spustoszenie, które mogły spowodować w organizmie i bez gwarancji uniknięcia efektu jojo. To nie kolejna dieta odchudzająca, jakich wiele pojawia się, co roku, tylko program zdrowego żywienia, którego uboczną korzyścią jest bezpowrotna utrata zbędnych kilogramów.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje osobiste doświadczenia, spróbuj jeszcze raz.

Zapomnij na moment o tym, co dotychczas słyszałaś/eś na temat odchudzania, jak wiadomo sam proces nie zawsze jest prosty. W pewnym momencie następuję kryzys. Aby tym razem sukces nie kazał na siebie zbyt długo czekać, nasz zespół będzie Ci towarzyszyć w drodze do mety.

My nie posiadamy nic kosmicznego. Tylko wiedzę zespołu lekarzy na temat zdrowego żywienia, w oparciu o wytyczne światowych organizacji zdrowia i opracowany przez nich system żywienia.

Zapewniamy:

  • Odchudzanie bez efektu jojo
  • Zrównoważoną dietę i pewne dostarczenie wszystkich substancji odżywczych jak witaminy, minerały, mikroelementy
  • Połączenie białka roślinnego i zwierzęcego
  • Produkty ubogie w laktozę i bez glutenu
  • Bez dodatku konserwantów
Zapomnij o uciążliwym liczeniu kalorii

To, czego jeszcze brakuje, to Twoja stanowcza decyzja o rozpoczęciu programu i wytrwaniu w nim aż do osiągnięcia celu. Wówczas nic już nie stoi na drodze do twojego sukcesu.

ZAPRASZAMY!